| DavidGD a întrebat:

Am urmatorul pc: HP compaq dc 7900 cu 2 gb de ram, procesor Pentium Dual Core...imi poate rula gta 4 pe acest pc? am windows 7 32 bit.

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Pe medium sau low iti merge.

| Frank51 a răspuns:

In primul rand, nu ai specificat cea mai importanta componenta, si anume placa video. Nu ai specificat nici ce model de pentium, nici ce tip de ram. In aceste conditii, nici macar nu iti porneste. Iti trebuie un procesor capabil, si o placa video decenta, pentru ca jocul nu este optimizat deloc. Daca ne dai toate specificatiile o sa pot sa aproximez detaliile.

| Aur3lian a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri Intri aici si vezi.Ai orice joc.Bafta!