| M._Viorel_Lujeru_1995 a întrebat:

Am varsat bere pe tastatura de la laptop si nu mai merg urmatoarele butoane : space,enter,n,b,z,shift,t,y, f1...f12...Daca desfac laptopul si o sterg mai mergev? DAU FUNDA`1!

Răspuns Câştigător
| banks02 a răspuns:

Incearca sa stergi capatul panglicii pe care o conectezi la placa de baza a calculatorului, cumpara un spray de contact. Cel mai probabil nu o sa mearga, dar merita incercat! Fundabig grintongue

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu! Nu poti desface tastatura in sine! E capsata si daca o desfaci nu o mai pui la loc! Alta data sa bei mai putin! happy Si niciodata langa laptop!

| Sn4k3 a răspuns:

Pai eu nu cred ca o sa mai mearga da incearca si daca nu merge iti cumperi alta.

| cristimihailov a răspuns:

Poate e mai bine sa te interesezi cat costa una. S-ar putea sa nu fie chiar atat de scumpa cu tot cu instalarea.

| cristimihailov a răspuns:

Pentru ca este foarte posibil sa nu poti sa stergi chiar totul si unele taste sa ramana lipite sau sa reactioneze mai greu.

| stlucian a răspuns:

Daca te pricepi cat de cat si o cureti cu alcool medicinal(spirt) sau spray antistatic

http://2.bp.blogspot.com/......nie%29.JPG

vreo 10 lei in supermarket-uri.O carpa/laveta curara moale si grija sporita:-bd