| anonim_4396 a întrebat:

am vazut la multi youtuberi ca au cursoarele colorate, in sensul ca, cand apasa click se face negru si cand nu mai este apasat se face iar alb vreau si eu sa am la fel, cum fac?

Răspuns Câştigător
| AloDaBeleua a răspuns:

Este de la programul de filmare spre exemplu bandicam are la setari sa se faca un cerc cand apesi care vine spre cursor daca ai vazut.

| Aurel91 a răspuns (pentru AloDaBeleua):

Sa inteleg ca OBS are cursorul acela, nu prea cred

2 răspunsuri:
| ioanaioanaa355673382 a răspuns:

Iti instalezi Bandicam (filmeaza bine si are calitate video, audio) si acolo ti se deschide ceva, dai pe arata cursorul mousului si adauga efecte mouse click (le bifezi)
Dupa aceea intri in setari si dai pe efecte, setezi culorile, apoi incepi filmarea
SUCCES