| Zuzumilk26 a întrebat:

Am văzut pe Joom o baterie externa de 100000 mAh cu 100 de lei.
Merita sau este țeapă?

Răspuns Câştigător
| PringAloe a răspuns:

E teapa. iti dai seama 100.000 mAh la 100 lei nu exista, baterii bune care cu 20.000 mAh te costa in jur de 150-200 lei
Din pacate sunt multe produse pe site-uri putin de ingredere cum ar fi amazon care in specificati spun ceva si in realitate e altceva.
Parerea mea e sa nu iti scumperi asa ceva, la cum suna. 100.000 cu 100 lei pare o mare afacere. dar si pretul mic trebuie sa-ti dea de inteles ceva.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu cred că e țeapă.
E ȚEPOI.

| BraianTasescu a răspuns:

Evident că e țeapă, mai bine procuri una de 10 000 mah sau cel mult 20 000 mah de la Xiaomi

| LazarAlex95 a răspuns:

Sigur e teapa. In niciun caz nu are 100.000 mAh are mai putin probabil 10-20.000 mAh. Nu doar din cauza pretului la dimensiunile ei e imposibil sa aiba o capacitate asa mare.