| Lassemb a întrebat:

am vrut sa deschid un program cu notepad si mi-au aparut toate.Nu mai stiu cum sa le fac inapoi.Imi puteti spune daca stiti va rog?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Gasesti aici un fix din registri pentru executabile http://www.thewindowsclub.com/fix-unable-to-open-exe-lnk-files-windows-7

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Fii mai explicit, foloseste system restore

| Lassemb explică (pentru IonutGaby):

Ce fel de system restore, cand scriu la search programs imi apar ogramada.Ca sa stii am windows 7.Am dat open with cu notepad si au aparut toate iconitele de pe dekstop si din folderele de pe desktop dar in C: si D: nu au aparut...