| ScortSyndicate90 a întrebat:

am windows 10 si din cate am inteles problema urmatoare este cam pe orice sistem de operare! Pe windows 7 aveam vreo 2 aplicatii care trebuia sa clickez de mai multe ori pe ele ca sa se deschida, dar acum pe windows 10 am Uplay-ul! De ce cate o data cand clickez pe el de 2 ori cum trebuie nu se deschide? Trebuie cate o data sa clickez pe el de 3 4 ori pentru ca a 5 a oara dupa ce clickez pe el sa se deschida (1 click= 2 clickuri la mouse, am explicat aici ca pentru prosti happy ) Ce este asta? E bug de la windows sau ce poate fi? Repet este singurul care face asa, in rest totul s-a rezolvat nu am treaba; de multe ori se deschide normal din prima dar cate o data trebuie sa clickez pe el de 2 3 ori ca sa se deschida! De ce? Ce poate fi? Bug? Eroare? Glitch? Multumesc anticipat pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Poate fi de la mai multe lucruri, eroare in windows, procesor ocupat pentru ca ruleaza in fundal si alte programe, mouse-ul care e pe cale sa se strice etc

| alexboss2020 a răspuns:

De la windows sau mouse!