| gabriel9977 a întrebat:

am windows 7 pe laptop si ma gandeam sa imi pun windows 8(pe care il am cumparat deja), daca o sa fac update o sa imi ramana tot ce am pe laptop in momentul de fata? Astept un raspuns.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

O instalare profi, se face pe curat, dupa ce formatezi partitia! Intre timp iti salvezi datele!

| MCosmin97 a răspuns:

Pai are doua optiuni: sa stearga tot si sa instaleze windows-ul fara nimic ramas pe HDD, sau poti sa-i dai pe optiunea aceea care doar iti instaleaza windows-ul, dar nu-ti sterge fisierele de pe PC(jocuri, poze, muzica etc.)