| Daniel235 a întrebat:

Am windows 8.1 pro si cand vreau sa instalez directx l-am descarcat si nu stiu cu ce sa il deschid, imi zice sa il deschid cu ceva si eu nu stiu cu ce! Va rog din suflet sa ma ajutati ca am o mare problema cu asta! AM reinstalat windowsul de 6 sau 7 ori! Nu mai SUPORT!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai de ce ai vrea sa instalezi directx-uri, cand deja il are windows de la mama lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand descarci directx sau altceva, nu ar trebui sa te intrebe cu ce vrei sa il deschizi, deoarece este fisier exe si ca atare, se instaleaza dand dublu click pe ce ai descarcat.Alta poate fi problema.

| anonimus20092000 a răspuns:

Incearca asta. Mie mi-a instalat si directX-ul
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/essentials

| Daniel235 explică (pentru anonimus20092000):

Si trebuie sa instalez toate alea?

| Daniel235 explică (pentru anonimus20092000):

Nu a mers...