| Barba1 a întrebat:

am windows xp cu procesor:Intel(R) celeron(R) CPU 450 @ 2, 20gHz, memory :2046 mb ram, directx version:directx 9.0c (4, 09,0000,0904), pot instala windows 7?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca esti idiot, desigur. Daca esti normal la cap, nu.

| K0sti a răspuns (pentru KodrutZ):

Exprima-te si tu mai civilizat, poti spune ca e un om cu idei! happy

| KodrutZ a răspuns (pentru K0sti):

Bine zis. Un adevarat om de stiinta. Un savant aflat in avangarda drumului rasei umane catre noi culmi de civilizatie si progres.

| mont a răspuns:

Da! Indeplineste specificatiile minime, la fel si windows 8 sau 10.