| Toma12456 a întrebat:

Anul trecut mi-am cumparat o tableta Allview Speed City. De cateva zile se tot inchide singura. Cand o pornesc (dupa inchidere) imi arata ca am 30%-40% din baterie, si peste cateva secunde se inchide iar. Atunci ca se incarca o pot folosi fara inrerupere. Ce i-as putea face ca sa nu se mai inchida?

juegos de cocina con barbie here

2 răspunsuri:
| cristone a răspuns:

Are o problema la alimentare
laughing

| ClimateZone a răspuns:

Bateria este putin problematica la aceasta tableta, insa iti poti cumpara un upgrade la 3000 mAH. https://www.inowgsm.ro/......-city.html