| designerandrei a întrebat:

Are ceva daca las peste noapte niste baterii AA la încărcat în încărcător? Le-am pus la încărcat la ora 9:30 și ele se incarca in 15 ore.

Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Perfect; nu le lasa mai mult de 6 ore

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sper sa fie acumulatori; daca sunt baterii : risti sa exlodeze si chiar sa iti strice incarcatorul. chiar si acumulatorii, de regula, se incarca in 4-6 ore. succes

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru designerandrei):

Nu ma ajuta cu nimic faptul ca-mi arati ce incarcator folosesti! vezi ce scrie pe baterii : rechargeable, sau do not recharge

| designerandrei explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Rechargeable, sunt exact alea din încărcător.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru designerandrei):

Perfect; nu le lasa mai mult de 6 ore