| AlexStefan1 a întrebat:

are cineva idee cum pot descarca teme gen alea de pe Chrome pe Microsoft Edge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e disponibil inca, poti doar sa setezi modul dark/light, alt homepage, etc.
Nu mai cauta, nu e si punct.

| AlexStefan1 explică (pentru anonim_4396):

Am prins ideea, oare va aparea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexStefan1):

Mai greu, e simplist, nu prea ai ce modifica pe acolo.
Nici IE nu a avut pana acum, poate niste schimbari de culori in fucntie cu Windowsul sau un custom background.Mai multe nu cred.

| AlexStefan1 explică (pentru anonim_4396):

Aha, este cumva vreo extensie care sa imi permita sa setez o anumita rezolutie pe Youtube? Stiu pe Chrome am una si vreau sa stiu daca o fii si pe edge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexStefan1):

Rezolutie la ce?

| AlexStefan1 explică (pentru anonim_4396):

La videoclipuri, gen 1080p.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexStefan1):

Poti face asta din Youtube, ai acolo iconita de setari. straight face

| AlexStefan1 explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta, dar am pe Chrome o extensie care imi seteaza automat atunci când selectez videoclipul si nu mai trebuie sa fac nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexStefan1):

Youtube-ul salveaza automat preferintele de rezolutie si volum...le mai ajusteaza cateodata, poate are un time out ceva.