| anonim_4396 a întrebat:

are cineva idee de ce mi se inchide laptopul singur?
Inainte mi se inchidea doar cand ma jucam, acum se inchide si cand stau doar pe browser, care-i faza.
N-am virusi.

4 răspunsuri:
| WolffBoy a răspuns:

Când laptopul se închide singur poate avea următoarele probleme:
1- Dacă ești pe baterie fără încărcător, baterie e posibil sa nu mai fie bună,
2- Dacă ești cu încărcător este posibil sa se încălzească foarte tare și de aceea el se poate stinge, îți recomand să îl cureți de praf și sa îi schimbi și pasta de la procesor(și de la placa video dacă ai una).

| danmidnight a răspuns:

Posibil arsa sursa laptopului, sau daca stai pe baterie, este pe duca bateria. Daca ti se pare ca nu face lag e posibil sa fie si de la incarcator( nu alimenteaza corect)

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara asta: https://www.evomag.ro/......nd-Laptop/

| TeRogLasama a răspuns:

De fapt mi s-a intamplat pe un laptop al unui prieten.Laptopurile nu sunt facute pentru jocuri asa ca ele se incalzesc rau de tot.Si sa nu se arda ceva se stinge.Ai putea sa cumperi niste ventilatoare sunt suporturi speciale nu ajuta cine stie ce dar ajuta
Bafta!