| Cleudiu a întrebat:

Are cineva telefonul Orange Reyo? Daca da, cum e, il recomandati?

Răspuns Câştigător
| FsH a răspuns:

Un raport foarte bun pret/calitate iar daca cauti o husa pentru el gasesti la : http://www.foliisihuse.ro/ro/312-husa-silicon-gel-tpu-orange-reyo.html

6 răspunsuri:
| shadow21 a răspuns:

Nu e bun de nimic

| Cleudiu explică (pentru shadow21):

De ce nu e bun? confused

| nebunaticu91 a răspuns:

Eu recomand hiro il am de 6 luni si daca se blocheaza doar unbli la ram si dezactivezi aplicatiile de la Orange

| sliMpower a răspuns:

Nu ti-l recomand am avut si eu m-a tinut 1 si 2 saptamani funda plzzzz

| Cleudiu explică (pentru sliMpower):

Ce ti s-a stricat la el?

| RespeCT01 a răspuns:

Eu il am si merge destul de bine! Dar daca gasesti pe un site husa flip cu care sa aiba si capac ma anunti! Bafta! Funda?