| Guess_Lorenzzo_1985 a întrebat:

as avea o intrebare mi-ar merge o placa video nVIDIA gtx 630 cu procesorul asta?
procesor:amd a 4 6300 with radeon

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce nu? Ideea este ca placa de baza sa suporte placa video. Ce placa de baza ai.

| Jipa95 a răspuns:

Daca placa ta de baza are slot PCI-Express, este perfect compatibila!

| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Procesorul suporta.Dar trebuie sa te asiguri ca si placa de baza sa suporte.Trebuie sa ai o sursa destul de buna la pc sa nu te trezesti ca se stinge dintr-o data cand te joci