| Chirita_Paul_1994 a întrebat:

As dori niste sfaturi in privinta alegerii unei noi console. Ps4 sau Xbox One (va rog sa aduceti si argumente la raspunsul vostru si as vrea sa aud sfaturi din perspectiva unei persoane care detine respectiva consola). Multumesc!

2 răspunsuri:
| YOHl a răspuns:

Salut,am eu PS4 de vanzare. daca te intereseaza contacteaza-ma in privat.(e impecabil.10/10 functional, 10/10 estetic)

| sltlp a răspuns:

Gasesti detalii si comparatii online. Chiar nu era nevoie de o astfel de intrebare.