| Acaikus a întrebat:

As dori sa achizitionez o imprimanta cu laser, color. Cam pana in 5-6 milioane sa fie. Nu prea le am cu imprimantele si as dori una mai buna daca se poatebig grin

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Numai un amator ar putea sa nu recomande o imprimanta cu laser. Daca scoti multe pagini, e cu mult, mult mai profitabil sa iei o imprimanta laser.
Reincarcarea cartuselor insa este mai scumpa, dar si un cartus tine...
O singura problema e in cazul tau. Tu vrei imprimanta laser color in 5-6 milioane. Si cel mai ieftin laser color e la 800 lei: http://bit.ly/1fumltx. In 5-600 lei gasesti doar alb-negru multifunctionale.

3 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Ia-ti o imprimanta Canon mp280 am si eu una si este foarte buna si este sub 5 milioane

| Bordinc_Razvytzu_1995 a răspuns:

Salut! Parerea mea ca nu ai de ce sa dai atatia bani pe o imprimanta laser. Mai bine iti cumperi o imprimanta cu tus reincarcabila si o gasesti la 100-300 RON fara probleme si cu scanner cu totwinking. Drivele le descarci de pe net.

| Acaikus explică (pentru Bordinc_Razvytzu_1995):

Am avut 3 imprimante cu tus pana acum, mi-a ajuns.