| xCatalin222222 a întrebat:

As dori sa gasesc si eu un raspuns la problema pe care o am cu pc-ul meu. Atunci cand optez sa inchid calculatorul, unitatea ramane aprinsa odata cu ledul verde, iar monitorul se stinge ( No signal )
Va rog daca ati putea sa ma ajutati as ramane foarte recunoscator.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Acolo unde este startul, apesi si depinde si de ce windows ai daca ai windows vista sau 7 atunci pui pe dezactivare si de acolo il stingi. dar daca ai windows xp alta varianta nu vad numai sa il stingi de la buton.

| xCatalin222222 explică (pentru Lrc_Teodor_1996):

Eu banuiesc ca e vreo optiune din bios cv, straight face, pentru ca cu ceva timp in urma imi mergea, am windows xp sp2