| IvanAdrian1999 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un sistem de boxe dar nu
prea ma pricep sa le aleg.
Daca aveti voi niste sugestii lasati-mi niste linkuri de unde le pot cumpara. Bugetul maxim este de 1300 de ron. Doresc ceva de calitate care sa aiba un bas bun si sa se auda bine, contez pe voi!
Multumesc de atentie! happy

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Uite sistemul asta este perfect pentru tine :
https://www.evomag.ro/......64638.html
In link gasesti si parerile celor care il au si poti sa iti faci o parere mai exacta despre sistem.

| IvanAdrian1999 explică (pentru Ironwin):

Mersi frumos! La asta ma gândisem si eu dar nu știam ce poate! Oricum primești funda! big grin

4 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Sistemul cate boxe sa aiba? Te intereseaza volumul sau claritatea?
Sa fie active sau nu (adica cu un amplificator integrat sau le legi tu la o statie)?

| IvanAdrian1999 explică (pentru Ironwin):

Puterea sa fie in jur de 500-1000w si materialele si sunetul sa fie de calitate. Cat despre active sau pasive nu prea ma omor eu... Sa pot sa ascult direct de la laptop si sa nu trebuiască sa cumpăr fire separat sau alte chestii. Mersi!

| IvanAdrian1999 explică (pentru Ironwin):

Boxele daca se poate sa nu fie foarte mari ca dimensiuni si sa nu fie mai mult de 5. În rest nu le leg la o statie sau ceva, vreau sa ascult direct de la laptop si sa nu trebuiască sa mai cumpăr nu stiu ce fire sau chestii. vreau sa se audă tare si clar, adică sa nu am probleme cu ele.iar in cazul in care găsești niste boxe la care trebuie sa mai cumpăr eu fire sa-mi lași un link de unde sa cumpăr ca am zis, nu prea stiu cu ce se mănâncă. Mersi!