| AlexCrytek a întrebat:

as dori sa imi cumpar un telefon nou dar nu stiu ce sa aleg intre Samsung Galaxy Young si Samsung Wave Young
, astept pareri despre fiecare in parte, care ma convinge cel mai mult are fundawinking

PS: Voi folosi telefonul mai mult pentru muzica si internet.

2 răspunsuri:
| vlad1122 a răspuns:

Eu spun galaxy pentru ca am si e foarte bun
merge perfect este cel mai bun tell pe care l-am avut

| Smecheras_Vladutzu_1996 a răspuns:

Ba frate eu zic sa alegi Samsung Galaxy Y! Eo am Samsung Wave Young, l-am luat cu 450RON si am vazut dupa aia Galaxy y cu 500RON! Dar e mult mai misto Galaxy.Are android foarte bun, poti sa descarci BS Player are fruit ninja ca pe calc! Eo zic ca merita frate!