| MihaelaDart a întrebat:

Aș dori să îmi fac o pagina de Facebook cu rețete pentru câini, aș dori ajutorul vostru pentru alegerea unui nume nu prea sofisticat, cât nici în engleză să nu fie. Rețetele sunt făcute de mine. Sunt doar in pană de idei. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Rețete pentru câini? Adică pilaf de orez cu morcov și ciorbă de perișoare?

Rețetele astea se fac cu îndrumarea unui veterinar, nu după ureche

| MihaelaDart explică (pentru TheGentleman):

Nu trebuie veterinar in cazul unor rețete. Nu fac rețete după ureche, sunt documentată în asta, știu ce legume/fructe sunt permise câinilor. Dețin la rândul meu câini pe care le fac tot felul de preparate in casă. Dacă dorești să mă ajuți bine, daca nu, treci cu vederea.