| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

as dori sa imi iau un laptop si vreau sa va intreb pe voi ce marca imi recomandati pentru gaming. Ofer funda! Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Marca nu e neaparat chiar asa importanta ci placa video, memoria RAM si procesorul. Sa iti iei neaparat placa video dedicata macar de 1 gb. Am un Asus de aproape 4 ani, 3 Ram, procesor i3, placa video dedicata de 1 gb, merge struna, nu sacadeaza niciun jocwinking

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru Adikis):

Cand am spus marca m-am referit la rezistenta produsului... nu daca e laptopu bun pentru ca e de la Asus... In legatura cu chestiile gen placa video ram si procesor ma descurc eu. Mersi mult!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lenovo

| gelu1970 a răspuns:

Tu singur ai scris gaming. atunci cumpara un desk. laptopurile pentru gaming sunt scumpe si nu dau randamentul unui desk.

http://www.dell.com/es/p/alienware-laptops

| DragosDrDra a răspuns:

Asus! big grin