| RobbyX2X a întrebat:

As dori sa imi sterg windowsul deoarece mi se da restart fortat(nu stiu de ce) imi sta 5min (max) si apoi primeste restart.Help!
Ofer funda!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheFragranceMaster a răspuns:

Nu poti sterge Windows-ul, il reinstalezi.
Sau instalezi in aceeasi partitie un alt OS.

| PANZER42 a răspuns:

Bun, dupa ce faci rost de un CD cu windows, il bagi in PC, apoi il instalezi... cand iti zice sa alegi partitia pe care vrei sa-l instalezi, o selectezi pe cea pe care aveai windows-ul inainte (doar daca ai 2 partitii sau mai multe), de obicei e C-ul, apoi dai formatare. Dupa ce arata ca e gata, instalezi windows-ul pe ea si...cam asta e tot