| Ionut9696 a întrebat:

AS dori sa stiu cum as putea sa setez in acelasi timp si boxele si castile sa se auda simultan(tin sa mentionez ca am tastatura cu iesire pt casti si acestea sunt bagate in tastatura).
Multumesc anticipat!
Funda!

5 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Nu poti pentru ca la spate ai 2 mufe jack una Verde-> pui casti/boxe si una Roz-> pui microfonul asa ca n-ai cum sa pui 2 dispozitive simultan in unitate si mai ales sa faci sa se auda simultan!

| Ionut9696 explică (pentru Cosminovici18):

Tastatura e pe USB

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ionut9696):

Vrei sa spui ca ai muje jack in tastatura unde poti cupla casti/boxe?

| Ionut9696 explică (pentru Cosminovici18):

Da

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ionut9696):

Chiar daca ai mufe jack in tastatura si pui si castile si boxele tot nu poti sa le setezi sa se auda simultan!