| Grosu_Valentin_1972 a întrebat:

As dori sa va intreb daca merge sa faci animatii pe un PC destul de slab. Adica aceasta configuratie:
Procesor Pentium (R) Dual Core CPU T4200 2.000 GHz
RAM: 3.00 GB
Windows pe 64 bit.
Stiu ca este foarte slab dar m-ar interesa daca poate duce programe de animat cum ar fi "Adobe Flash" sau "Photoshop" pentru editare foto.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Ce versiune de program Adobe? Cc, CS5, CS4?

Mult timp am folosit Adobe photoshop CS3, după care am trecut la CS5, după la CC dar știu sigur că CS3 funcționează pe configurația ta.

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Atât timp cât lucrezi la rezoluții mici, nu aplici efecte grele, o să îți funcționeze cât de cât.

| Grosu_Valentin_1972 explică (pentru SilviaDulcik):

Da, dar intampin probleme la instalarea programelor, de asta am intrebat.

| Grosu_Valentin_1972 explică (pentru SilviaDulcik):

Ok, voi incerca CS3 atunci. Multumesc frumos.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru Grosu_Valentin_1972):

Ce versiune de program Adobe? Cc, CS5, CS4?

Mult timp am folosit Adobe photoshop CS3, după care am trecut la CS5, după la CC dar știu sigur că CS3 funcționează pe configurația ta.