| Anoniq a întrebat:

aș putea sa aflu id-ul PPPoE si parola fara a suna la digi? Nu mai gasesc acel contract

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sunt date sensibile. Alea spuse de tine sunt cele 2 locuri in care le poți găsi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Suni, iti vor cere CNP-ul celui pe care este facut contractul si iti trimite pe telefon datele de autentificare. Si eu mi-am pierdut datele de autentificare. A trebuit sa sun pentru a primi noua parola si ID-ul. Titularul de contract trebuie sa sune pentru ca iti cere CNP-ul pentru a vedea ca este chiar titularul.