| iAMVi a întrebat:

As putea sa transmiti imaginea de pe o tableta sau telefon pe tv? Daca as vrea sa transmit un film spre exemplu, nu e smart dar are multe porturi

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Chromecast!
http://stirileprotv.ro/......cablu.html

Greu cu Goagale?

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Ca sa transmiti imagini, filme sau orice trebuie sa ai pe telefon/tableta/etc cat si pe TV functia SCREEN MIRRORING

| Gerard9965 a răspuns:

Depinde de tableta. Poti folosi un cablu HDMI pentru tableta, dar rar gasesti tablete cu port HDMI. Cel mai usor pentru imagini, baga.le pe stick si baga stick.ul in TV. Asa merge 100%
Mai poti folosi un PC si ii bagi mufa aia care intra in monitor in televizor, sau cu un laptop si un cablu HDMI.
daca vrei film, descarca.l si baga.l pe stick si apoi in TV.

Succes!