| Revelionu74 a întrebat:

Salut, TPU! Aș vrea de sărbători să-mi cumpăr un Chromecast pentru TV. Cei care au deja, sau care sunt mai informați, ați putea vă rog să-mi recomandați unul bun? Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| RotaruLeonard2001 a răspuns:

Salut, eu am avut acest Chromecast inainte de a cumpara un smart TV si am fost foarte multumit de el, puteam rula Netflix/Youtube chiar sa intru si pe internet in timp ce ecranul telefonului era partajat.
https://www.emag.ro/......D18RKCBBM/

| outsidethebox a răspuns:

In ce scop vrei sa il folosesti? Poate iti sugeram alternative...

| Revelionu74 explică (pentru outsidethebox):

Mai mult pentru Youtube, ori Netflix...

| Revelionu74 explică (pentru RotaruLeonard2001):

La acest Chromecast ma gandeam si eu dar nu stiam cat de bun este. Mulțumesc de răspuns!

| outsidethebox a răspuns (pentru Revelionu74):

Sa inteleg ca nu ai TV smart. Ok, e Full HD? Ce intrari are?

| doctorandus a răspuns:

Chromecast Sabrina. E cel mai bun, are și telecomandă și laolaltă sunt mai ieftine decât telecomanda la Apple Play. Dap, Sabrina are și Apple Play.