| cipikaoo a întrebat:

as vrea sa achizitionez si eu o tableta Sony xperia z si vreau sa stiu daca are cineva aceasta tableta sau daca o avut sa stiu daca se merita sa o cumpar, e prima mea tableta si am nevoie de putin ajutor vreau sa mai stiu cum se comporta cand o utilizezi pe jocuri pe net etc. si autonomia bateriei.multumesc

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Exact asta o are un coleg, http://bit.ly/1nH9U83 o poti lua cu incredere. Autonomia bateriei e bunicica, fiind in prima luna de "testare". Tine in jur de 2-3 zile cu multe jocuri, aproximativ 6-8 ore pe zi. Dar daca deschizi mai multe aplicatii si-o folosesti si pe internet, scade intens. Uita-te acolo la specificatii, si daca-ti place, ia-o. E foarte buna.

| cipikaoo explică (pentru CM7YRE):

Multumesc pentru raspuns. am sa vad ma mai gandesc daca am sa o iau mai am si alte optiuni de exemplu un Asus memo pad fhd 10 cu 4G cu procesor quad core este si o alta varianta cu dual core de la Intel dar asta nu are 4G. raspunsul tau mi-a fost de mare ajutor in ceea ce o sa priveasca decizia mea.multumesc inca o data!

| CM7YRE a răspuns (pentru cipikaoo):

Cu placere happy!

| SorinLebron1981 a răspuns:

Este o tableta buna merita cumparata http://bit.ly/1jfWrOg