| DraaaagooooS a întrebat:

as vrea sa filmez ceva in jocuri de ex. minecraft sau alt ceva a dat tin sa precizez ca am win xp deci vreau sa filmez si sa se auda vocea in filmarea si a cuiva de pe skype si nu i se aude vocea deci ce as putea sa face? am placa video Realtek HD Audio incerc sa filmez cu bandicam

5 răspunsuri:
| DixieBloom a răspuns:

Cred ca microfonul lui nu e de calitate sau ...Trebuie si el sa aiba o placa de aceea care ai tu

| Cristi14345 a răspuns:

Frate bandicam filmeaza doar 10 minute daca nai licenta

Eu as zice sa filmeazi cu zd soft recorder filmeazi foarte bine cu el si ti se aude vocea cu el si poti sa filmezi ore intregi