| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
As vrea sa filmez intr-un joc si nu stiu ce sa aleg.Toate au ceva bun si ceva rau.Ma puteti ajuta cu un program bun?
Apropo nu fraps pentru ca face filmarile gigante si nu bandicam pentru ca filmeaza doar 10 min. Daca stiti un bandicam care filmeaza mai mult lasati link si aveti funda.
Funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Eu filmez cu Fraps. cei drept, am un hard de 500 Gb special pentru asa ceva, dar multe filmari ajung sa fie sterge deoarece nu mai stau eu sa le comprim happy

| هوراس a răspuns:

Incearca hypercames 2 big grin