| AndreiEi a întrebat:

As vrea sa imi cumar un telefon si am gasit acestea 2:Karbonn a19 si Allview a5quad. Care dintre ele credeti ca este mai bun dupa performante si dupa marca? Multumesc. Funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| aNswareMe a răspuns:

Salut Andrei,. dintre cele doua as alege Allview, firma romaneasca...Nici unul dintre cele doua, nu cred ca o sa te multumeasca. Eu unul (bine acum nu stiu ce buget ai sau daca vrei numai produse noi) as alege Nokia Lumia 520, care ruleaza windows 8.1 si nu ai probleme cu laggul cum se intampla la telefoanele cu android mai ieftine (sub 1.000 lei). Daca vrei mai multe detalii imi poti lasa pe mail.o zi buna.

2 răspunsuri:
| GoguAdevaratu a răspuns:

Doua pocnitori. Unii care de-abia au aparut, altii, niste smecheri din Brasov care-si pun numele pe telefoane chinezesti pe care poti sa le cumperi la un sfert de pret de pe AliExpress.

| AndreiEi explică (pentru aNswareMe):

Multumesc de raspuns.Inca o intrebare: Yezz crezi ca sunt mai bune?