| gabitza332 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Allview P6 Life si m-am documentat mult despre acest telefon dar as vrea niste pareri de la cineva care si-a achizitionat unul:adica daca pica semnalul, cat tine bateria, probleme cu aplicatiile, etc

Răspuns Câştigător
| Treistariustar a răspuns:

Bateria tine 2 zile daca il utilizezi destul de mult si 4-5 zile fara sa il utilizezi. Probleme nu am observat toate aplicatile se misca perfect. http://bit.ly/1tKBxd5

2 răspunsuri:
| RaulGeorge798 a răspuns:

SI eu am P6 LIFE DE 1 AN,SE MISCA PERFECT, CA SI IN PRIMA ZI, respect pentru acest telefon, raport pret calitate performanta, foarte bun big grin