| ruxi123 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop nou, insa nu ma pricep la electronice. Ce mi-ati recomanda? ( unul care sa coste in jur de 2000 de lei )

5 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Recomand acest model
i3 2nd gen
gt710 2gb ddr3
4gb ram
ecran full hd

http://www.pcgarage.ro/......linux-gri/

Iar daca vrei o reducere la produsul respectiv, foloseste voucherul X8QJBRZB cand dai comand.

PS:Nu mai face atatea intrebari pe acelasi subiect

| Me2 a răspuns (pentru Gabi05):

Nu mai bine era cu gt635m? Trebuie neaparat 17.3 " 1920x1080?
http://www.pcgarage.ro/......oare-maro/

| Gabi05 a răspuns (pentru Me2):

Ba era mai bine cu gt635m,dar una e full hd alta e hd ready.
Omul alege ce doreste, daca ii place un ecran mai mic poate sa il ia pe al tau, daca vrea unul mai mare poate sa il ia pe al meu

| Me2 a răspuns (pentru Gabi05):

Problema este ca nu ne da detalii, la ce il foloseste., noi recomandam dupa ureche

| Gabi05 a răspuns (pentru Me2):

Pana la urma chiar daca il foloseste pentru office sau altceva, aceste laptop-uri recomandate de noi sunt trecute la gaming, deci se va descurca excelent si in alte activitati.