| Alexxanndru a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Samsung galaxy trend plus.Ce parere aveti de el? Se misca greu? Face poze clare? Se aude tare cand ascult muzica? Etc, etc...laughing

8 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

E super, iti garantez. Fix acelasi telefon il are un prieten si e foarte incantat. Se misca bine, pozele le face bune, doar camera e de 5 MP, iar de auzit se aude tare. Singurul inconvenient e ca nu vine cu casti la pachet...asta e un minus la modul general al celor de la Samsung, dar in rest ti-l recomand cu cea mai mare caldura!

| Darius392 a răspuns:

Am citit un review si am vazut ca Samsung galaxy trend plus, e un telefon ok, nici prea sofisticat, nici prea simplu.
Eu zic ca e perfectwinking

| Joker11 a răspuns:

E foarte bun, ti-l recomand, iti garantez ca e foarte bun.

| deliqventa13 a răspuns:

E bun, are o colega si este foarte multumita de el big grin Nu se misca greu, face poze misto, cat despre muzica se aude destul de tare. Sper ca te-am ajutat big grin

| george232323 a răspuns:

Exista marci mai putin cunoscute de telefoane poate mai destepte si la un pret mai bun... Dar, Galaxy Trend Plus, este destul de bun, am un coleg care ara un asemenea telefon si este estul de multumit de el.

| MirceaDiaconu a răspuns:

Da este un telefon bun, poti asculta Salam, Nicolae guta pe el la maxim :)). Glumeam este bun la cat costa http://bit.ly/1r0PlFI

| jgafagafa a răspuns:

Eu l.am avut 2 ani si a inceput sa mearga greu. Pozele sunt ok, dar camera pe fata e slabuta

| Gabriel123Gaby a răspuns:

Eu zic sa il cumpari ca mere rapid