| CosminD a întrebat:

Salut TPUhappy As vrea sa imi cumpar un SmartWatch pentru a ma ajuta la facultate (daca intelegeti la ce ma refer) si nu stiu care este mai bun pentru a vedea pozele, mesajele si documentele word.Nu ma prea pricep si as vrea un sfat inainte de al cumpara happy (Vreau sa il cumpar la mana a 2-a )
Samsung Galaxy Gear 2
Samsung Galaxy Gear 2 Neo
i'm Watch
Sony SW 2

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| BigG a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine nu faci o facultate daca nu ai chef sa inveti, plus sunt sanse sa fi prins.