| viperra a întrebat:

Salut,TPU.As vrea sa imi cumpar un telefon, numit Karbonn A 19. Daca as avea o scara cu note, de la 1 la 10, ce nota ia-ti da? si ce argument ati avea? am citit multe linkuri, asa ca nu trebuie sa mi le trimiteti din nou big grin.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Sincer este prima oara cand aud numele asta de telefon, m-am uitat pe net la specificatii, iar in afara de camera foto de 8mp, este o prastie. Nu ti-l recomand, deoarece in timp ai putea avea probleme tehnice cu el. La cat costa telefonul ti-ai putea ahizitiona unul mult mult mai performant : https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-4-turbo-alb ti-l recomand cu cea mai mare incredere! :)
Bft! :)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate auzem si noi de el daca era ceva de capu lui

| HardCore7750 a răspuns:

O prastie de telefon, ia-ti un telefon cu brand cunoscut, si care stii ca e de calitate, cine stie ce chinezarie mai e si asta, Karbonn, lol, nici nu am auzit de el
Ia-ti un telefon de la Samsung, HTC, Lenovo, Nokia etc, branduri cunoscute
Toate cele bune

| viperra explică:

Nu ati mai auzit pentru ca este o marca noua, fabricata in india.Am auzit oameni care au cumparat si care nu s-au mai intors pentru reclamatii.

| raul83 a răspuns (pentru viperra):

Da,e adevarat ca este o marca noua de telefoane aparuta pe piata, si dupa pareea mea, e un telefon accesibil, care merge bine si merita. La cat este de accesibil, eu zic sa nu fim filozofi! Parerea mea este ca isi merita toti banii!