| Andrew555 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon si vreau sa aleg dintre Motorola Defy + si Motorola Motoluxe dupa parerea voastra care este mai bun, calitatea sunetului, functii, durata bateriei etc

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Motorola is ok, firma e detinuta de google mai nou. Dar motoluxe e ifnerior la defy plus, prinurmare, alege defy +

1 răspuns:
| XxVictoriquexX a răspuns:

Motorola nu sunt prea bune ia-ti Samsung, Nokia, LG su Apple dar nu motorola.am avut unul sistemul e foarte fain dar calitatea e proasta. Unui prieten nu i a mai recunoscut cartela.Dar daca tot vrei sa ti cumperi ia ti defy