| Ajutorul1230 a întrebat:

As vrea sa imi descarc cydia ios 7.1.1 iphone 4s ma puteti ajuta sa imi ziceti de unde se descarca de unde o pot lua...
Cydia se poate instala numai din internet adica de pc sa instalam noi sau sunt magazine servici speciale care ne o pot instala cum ar fi Orange se poate?

3 răspunsuri:
| SeReNoo a răspuns:

Salut!
Banuiesc ca vb de versiune.
Daca o instalezi u si esueaza, garantia nu mai raspunde de telefon.
Dar daca inca mai este in garantie. Du-te la firma unde l-ai cumparat (Orange, Vodafone, cosmote)
Sau cel mai bine este sa lasi telefonul asa cum este.
Bafta!

| Ajutorul1230 explică (pentru SeReNoo):

Deci mi-a poate instala dintr-un servis cum ar fi Orange

| andrei690 a răspuns (pentru Ajutorul1230):

Cidya e hack pierzi garantia daca folosesti. pentru ce vrei sa faci asta?