| Florin14cosovanu a întrebat:

as vrea sa imi iau o tablet care sa procesor de 2mhz sau 1. 7nhz 16gb 7sau 7.9 incdi si sa nu aiba mai putin de 4.2 andrid si sa nu depasrasca pretul de 700 lei poate chiar mai mic.Eu am gasit Allview viva i8, si Allview viva h7 extrim dar amauzit ca aciasta firma fabrica tablete care se strica singure.DAU FUNFA +APRECIERE+MULTUMIRI!

1 răspuns:
| Iliuta_Spiridon_2000 a răspuns:

Sa nu iti iei Allview sau E-BODA sunt cele mai proate.Am avut o tableta E-BODA si dupa 3 ani nu mi s-a deschis!