| geanyhalav a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon nou(smartphone cu android) si nu stiu ce sa-mi iau...un telefon de maxim 1000 ron Samsung in special si sa fie destul de performant. Funda

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Plus

4 răspunsuri:
| TupacShakur a răspuns:

Salut!
Un smartphone nou Samsung pana in 10 milioane nu este decat Samsung Galaxy Ace Plus cum a spus si oBya. Telefonul este bun pentru pretul lui.
Insa ce a zis Andreibrebeanu_Brebeanu_1997 acela nu este un telefon. Este un fel de iPod deci nu merge introdus un sim.
Eu iti mai recomand Sony Ericsson Xperia Neo V http://telefonultau.eu/products/Sony-Ericsson-Xperia-Neo-V-Silver.html
depaseste cu 50 lei pretul de 10 milioane dar se merita.
si LG Optimus L5 E610
http://telefonultau.eu/products/-LG-Optimus-L5-E610-White.html si acesta este un telefon bun deoarece vine instalat cu Android Ice Cream Sandwich 4.0
Acum Alegerea este a ta. daca vrei neaparat de la Samsung i-ati Ace Plus pentru ca este foarte bun. dar nu iti lua ce a zis Andreibrebeanu_Brebeanu_1997 pentru ca nu este telefon.
Iar daca vrei alta firma alege din cele doua care ti le-am dat mai sus.
Bafta.

| XHHHX a răspuns:

Da ia-ti funda am AVUT SI EU

| andreibrebeanu a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Player-5.0-8GB-Black.html

daca nu-ti place uitete la altele comanda de pe siteul asta e foarte bun si a doua zi vin cu livrarea

| PINKPERX2 a răspuns:

Http://www.bestpedia.ro/......ii-review/ asta este recomandarea mea :)