| Gonzalo a întrebat:

As vrea sa imi personalizez windows 7..adica sa integrez in kitul de instalare drivere..cum ar fi nvdia drivers, realtek audio driver etc...
Am auzit de programul vLite.dar imi trebuie. format cab sau.inf.
Daca ma puteti ajuta cu un program cu care se poate integra drivere in kitul de instalare windows..sau explicati-mi mai detaliat cum se face acest lucru cu vLite.

Răspuns Câştigător
| Gonzalo explică (pentru Nelu62):

Am vazut tutorialul dar mie imi trebuiesc urmatoarele drivere:nVIDIA drivers( nVidia GeForce 6150SE nForce 430 si NVIDIA nForce Serial ATA Controller), Realtek HD audio dar nu stiu cum sa le integrez pentru ca cand dau sa adaug driver-ul imi gasesc doar format.inf iar eu am drivere in format .exe.Cum sa le fac in format.inf?

2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Eu mi-am imbunatatit grafica cu nVIDIA driver, mi-am schimbat cursorul cu altele de pe net, mi-am schimbat poza de fundal, casutele, taskbar
Toate fara niciun program, iti recomand : incearca