| Raducu82 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine astazi mi-am bagat windows 7 profesional iar apoi aveam windows 7ultimate, totu mergea bine la computer pana cand i-am dat restart iar cand mi s-a aprins merge inregula dupa ce mi-a aparut Welcome ecranu mi sa -a inegrit si mi-a parut o fereastra scria asa :
Windows Script Host:
Script:C:/Windows/run.vbs
Line:15
Char : 2
Error :Unable to wait for process.
Code:80020009
Source:WshShell.Run
Asta e tot va rog ajutati-ma sa rezolv aceasta problema.Dau funda

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Reinstaleaza tot sistemul de la 0.

| Raducu82 explică (pentru Zaygon):

Cum fac sa il reinstalez daca nu am cd? eu o faceam de pe net.

| Zaygon a răspuns (pentru Raducu82):

Vorbesti frumos cu un prieten sa iti dea un cd cu win 7 si il instalezi. Ti-am zis si pe privat.