| Pandelea_Micky_1998 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine daca se poate deci am o sursa are 1 an si a mers foarte bine... dar acum am bagat alta sursa in pc deci aia care a mers 1 an cand o pun merge 1 zi si a 2 zi cand il aprind nu merge deloc se invarte un pic ventilatorul si gata s-a dus ma poate ajuta cineva? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| uzzik1994 a răspuns:

Desfa sursa si vezi ca are o siguranta, dedesubt la siguranta (cand intorci placa) iei un cablu cu lita si iei cateva fire si le legi de acei 2 tepi de la siguranta!

| K0sti a răspuns (pentru uzzik1994):

Tu vorbesti sa nu adormi, pai daca se invarte putin ventilatorul, inseamna ca siguranta e buna, altfel nu ar intra curent in sursa! Siguranta se pune asa... legi lite necalibrate, sa-si dea foc la casa...

1 răspuns: