| BloodAndBon3 a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez un smartphone Gigabyte GSmart Alto A2... as dori sa aud niste pareri. daca 'ati avut de a face cu el'.

Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu recomand nici un spartphone de la Gigabyte. Au cel mai prost optimizat soft posibil.

| BloodAndBon3 explică (pentru sltlp):

Prost in ce sens? De la review, specificatii si comentariile unora am inteles ca e destul de bun. La un telefon de 480-500 ron e bunicel. Multumesc totusi ca ti-ai dat cu parerea. happy

| sltlp a răspuns (pentru BloodAndBon3):

Ideea e ca am testat cateva telefoane de la ei si sunt dezamagit. Daca softul era facut de cineva mai bun, se putea obtine mai mult. E bunicel, nu spun ca nu e, dar eu nu as cumpara asa ceva tongue.