| Robert_Tom_2000 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o placa video ddr3 sau gddr3 iar eu am o placa video G.T GeForce 4 Mx4000 128Mb DDR nu stiu daca imi merge si cumpar de geaba.Placa video pe care vreau sa o cumpar este Placa video Sapphire ATI Radeon HD 5450, 1024MB, GDDR3, 64bit, HDMI, DVI, PCI-E. Dau funda daca imi spuneti ce sa fac

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

In cazul asta ai nevoie de un sistem nou cu totul. Arunci banii aiurea asa.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce placa de baza/procesor/sursa ai? Nu da banii aiurea pe 5450 decit daca o vrei pentru filme HD. In jocuri e o nulitate.

| Robert_Tom_2000 explică (pentru KodrutZ):

Am processor AMD Sempron 3000 il vreau pentru jocuri

| KodrutZ a răspuns (pentru Robert_Tom_2000):

In cazul asta ai nevoie de un sistem nou cu totul. Arunci banii aiurea asa.