| madyscumpik a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou, dar nu stiu care. Voi ce imi recomandati dintre LG Optimus Black si LG Optimus 2X? Pretul nu conteaza. Msm.

2 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Din punctul meu de vedere ii mai slab decat Samsung Galaxy Mini pentru ca sistemul de operare pe care-l foloseste este mai vechi (LG foloseste android 1.6, iar samsungul foloseste android 2.2).

Pro LG Optimus Black:
+ autofocus la camera foto si detectia fetei... si cam atat fata de Samsung galaxy mini...

Pro Samsung:
+ marime diagonala eran: 80mm
+ procesor de 600mhz
+ o multime de aplicatii android
+ sistem de operare mai nou

Acum ramane la alegerea ta dar, sincer, pentru vreo 20-40 ron in plus nu se merita sa te zgarcesti ca sa iti iei acel Samsung Galaxy Miniwinking

Bafta

| Jocker_6571 a răspuns:

Eu iti recomand Blackberry sau Blackberry Blackberry Qwerty, daca nu ai bani de asa ceva, cumpara macar un hTC :d Costa intre 1000 - 1500 lei big grin