| GeoGeo6566 a întrebat:

as vrea sa-mi fac propriul xbox, pentru ca e mai ieftin, am auzit de un soft numit horizon care iti transforma pc-ul in xbox si am mai auzit si de geexbox de care nu stiu nimic, asa ca va intreb ce sa fac ca sa-mi fac consola de jocuri

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

laughing))))))))))
As pune emoticonul asta 10 pagini, dar cred ca ai inteles ideea. Nu exista asa ceva, nu iti mai bate capul sa ma contrazici sau sa demonstrezi contrariul ca nu ai cum.

| GeoGeo6566 explică (pentru sltlp):

Ok, mersi de raspuns, am inteles

1 răspuns: