| DARIUSH2001 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb placa video la laptopul meu si nu stiu exact ce sa aleg. Am un laptop Packard Bell Easy Note TK, cu 4 GB DDR3 memorie RAM, procesor Intel Core i3-380M, si placa video este Intel HD Graphics Mobile (nu 3000, nu 4600, etc.).
As vrea o placa foarte buna de gaming dar la pretul de maxim 600 ron. Ce placi video mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Nu poți schimba placa video la un laptop deoarece e prinsă de placa de bază. Eventual poți să mergi la cineva specializat și posibil să se poată schimba.