| xbastanu a întrebat:

As vrea sa mut aplicațiile si jocurile care le downloadez sa le pun pe card. Am un Lenovo a850 si problema este ca nu atunci când merg la setari-stocare sa mut aplicația pe card nu îmi apare sa pot muta...Am careu băgat in telefon...Memorie interna am doar 2 GB si nu prea pot instala nu stiu ce chestii..Va rog mult cine știe si ma poate ajuta cu chestia asta sau ce ar trebui sa fac sa le pot pune pe card sau sa le instaleze pe card...Chiar nu stiu ce să-i fac.
Cel mai bun si de ajutor răspuns va primi FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Til primeste? Daca til primesteste si ti-l arata an telefon ia dai acolo de la Setari>Stocare>Stergeti CardSD dai o stergere/resetare scoate-l si baga-l din nou, daca nu merge dai resetare din fabrica la telefon si bifeaza sa ati stearga tot de pe card, daca nici dupa asta nu merge aruncal la gunoi cu tot cu card big grin